KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnålsgravyrer 16165351
nr 1616 5351
Erling Johansson
(f. 1934), Sverige
Torrnålsgravyrer, 4 st. Vid de yttre skären". Signerade, numrerade 7/60. Bildmått: 5x9,5 -BM: 13,5x15,5. Med passepartout i mapp. Oramade lösa blad
Erling Johansson, svensk målare, filmare och skulptör född 1934 i Sarvisvaara, Nattavaara, Gällivare socken.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 april 2024
kl 18:57:15
29/4 18:37:15
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg 800 kr
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Erling Johansson
Läs mer om Erling Johansson